Erasmus Student Network Kyiv

ESN Kyiv – це некомерційна організація, мета якої допомогти іноземним студентам, які приїжджають вчитися до Києва.

Наша місія – представляти іноземних студентів, таким чином надаючи їм можливості для кращого культурного порозуміння та саморозвитку.

Наше кредо за яким ми працюємо «Студенти допомагають студентам».

ESN Kyiv стала офіційним членом Erasmus Student Network 2 червня 2019 року. Але ми святкуємо наш день народження 23 вересня, бо цього дня у 2018 році ми були зареєстровані як кандидатська секція. Спершу ESN Kyiv допомагала іноземним студентам Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Проте з огляду на те, що одним з наших ключових пріоритетів є розширення європейського нетворкінку серед українських університетів, ми вже співпрацюємо з Національним університетом біоресурсів і природокористування України, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»  та підтримуємо зв'язок з іншими університетами Києва.

Хто ж ми такі?

Нині наша секція складається з 30 членів. Багато з нас - студенти, деякі - нещодавні випускники, але всі ми активні і натхненні волонтери. Багато членів беруть регулярно участь у різних міжнародних проектах, є членами інших молодіжних організацій або навіть керують власними ініціативами. Ви можете дізнатися більше про нашу команду на нашому сайті у розділі «Команда».

ESN Kyiv має чітку структуру, яка допомагає нам охопити всі аспекти перебування іноземних студентів у місті. Тому наша секція складається з чотирьох департаментів: комунікаційного, освітнього, проектного та партнерства.

Що ми робимо?

Ми прагнемо зробити перебування іноземних студентів у Києві найдивовижнішим часом у їхньому житті. Чотири департаменти працюють разом, аби забезпечити іноземних студентів якісними культурними заходами, допомогти з навчальним процесом, де це необхідно, або просто бути поруч. Дізнавайтесь більше про наші заходи на нашому фейсбуці, телеграмі та інстаграмі.

Як узяти участь у заходах ESN Kyiv?

Для участі немає особливих вимог: наші заходи абсолютно відкриті для кожного студента (по обміну, міжнародного або місцевого). Ви можете переглянути список майбутніх подій у наших соц мережах.

Слідкуйте за нами в соціальних мережах, щоб бути в курсі останніх подій - у нас є Facebook і Instagram. Побачимося!

Як приєднатися до ESN Kyiv?

Ми завжди раді вітати нових учасників у нашій секції. Неважливо, чи ви іноземець, що проживає у Києві, чи українець. Якщо ви активні та енергійні як ми, обов'язково дізнайтеся більше і станьте одним з членів ESN Kyiv!

Erasmus Student Network Kyiv

Наші ресурси:

Сайт https://esnukraine.org/esn-kyiv