Головна / НОВИНИ / Події / Новини / Події / Педагогічна практика студентів-початківців

Педагогічна практика студентів-початківців

4 вересня 2023 року у студентів 3 курсу педагогічного факультету розпочалась навчальна педагогічна практика «Адаптація першокласників в умовах Нової української школи» (керівник практики – доцент кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки Тетяна Тесленко), яка дає можливість студентам дослідити особливості переходу дитини до нових умов освітньої діяльності протягом перших двох тижнів її перебування у школі.

ped prakt 1

Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки продовжує кооперацію з Українським коледжем імені В. Сухомлинського № 272, середніми загальноосвітніми школами № 13 імені І. Хитриченка та № 184, спеціалізованими школами № 17, № 65, № 106. Щиро дякуємо керівництву закладів і радіємо нашій спільній співпраці.

ped prakt 2

Студенти з захватом взялися до виконання своїх професійних обов’язків. Тож успіхів нашим майбутнім вчителям початкових класів у їх нелегкій, але такій цікавій роботі!

ped prakt 3

Відділ практичної підготовки,