Головна / НОВИНИ / Події / Новини / Події / Випуск драгоманівців 2023 року

Випуск драгоманівців 2023 року

Протягом двох липневих тижнів в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова відбувалися урочистості з нагоди вручення дипломів нашим випускникам.

Дорогі наші випускники! Та подія, до якої ви щодень наближались, здобуваючи свою професію, нарешті настала. У свій щасливий день ви отримали дипломи, почули привітання від тих, хто супроводжував вас всі ці нелегкі роки навчання – ректора Віктора Андрущенка, проректорів, декана та викладачів, своїх батьків, коханих.

Ми радіємо вашим успіхам і сподіватимемося, що знання, отримані у наших стінах, дадуть вам впевнений старт до кар’єрного зростання.

Вітаємо вас з завершенням такого важливого етапу у вашому житті. Хоча насправді це лише початок. Початок захопливої подорожі у своє доросле життя, великих звершень та нових можливостей. Щиро вітаємо вас з цим значним досягненням, що є результатом вашої праці, відданості, натхнення та віри у свої сили.

Ці роки назавжди залишаться у вашій пам’яті теплими й дорогими серцю спогадами. Пишаємося вами! Віримо у вас! І пам’ятайте: двері вашої альма-матер завжди для вас відкриті!

vypysk 2023 1

Світлини факультету спеціальної та інклюзивної освіти (11.07.2023)

vypysk 2023 2

vypysk 2023 4