Головна / НОВИНИ / Події / Новини / Події / Вітаємо зі здобуттям гранту на стажування!

Вітаємо зі здобуттям гранту на стажування!

university of groningen vector logo   Програма Європейської Комісії MSCA4Ukraine реалізується консорціумом, до складу якого входить європейське відділення організації  «Науковці в небезпеці» (Scholars at Risk Europe), що розташоване в Університеті Мейнут (Maynooth University), Ірландія (координатор проекту), німецький Фонд Александра фон Гумбольдта (Alexander von Humboldt Foundation), Асоціація європейських університетів (European University Association), за участі асоційованих партнерів — французької національної програми «ПАУЗА» (PAUSE), що здійснюється на базі Коледжу де Франс (Collège de France), а також глобальної мережі «Науковці в небезпеці» (Scholars at Risk Network). MSCA4Ukraine є частиною Програми Дій Марії Складовської-Кюрі (Marie Skłodowska–Curie Actions) програми Horizon Europe.

MSCA4Ukraine scaled

Це ще один крок нашого університету на шляху до інтеграції в європейський дослідницький простір як спільний майданчик країн-членів ЄС та асоційованих країн, побудований для формування консолідованої політики у сфері досліджень та інновацій і забезпечення вільного руху дослідників та знань.