Головна / НОВИНИ / Події / Новини / Події / Вшановуємо пам'ять про великого генія української нації

Вшановуємо пам'ять про великого генія української нації

Сьогодні, 9 березня 2023 року, українці відзначають 209-у річницю від дня народження Тараса Шевченка. Вшанувати велич Світоча української нації та покласти квіти до його пам’ятника вирушила делегація Драгомановського університету – проректори Ігор Вєтров, Микола Корець та керівниця Центру молодіжної політики та соціальних комунікацій Таміла Новіцька.

shevchenko 1

Палкі поетичні шевченківські слова звучали біля постаменту з уст українського майстра художнього слова, народного артиста України, професора нашого університету Героя України Анатолія Несторовича Паламаренка.

shevchenko 2

Своїм життям та творчістю Т. Шевченко надихає на боротьбу за правду і свободу української нації й сьогодні. Він запалив у серці любов до України, що досі палає і спонукає не зупинятись у цій боротьбі.

shevchenko 3

Традиційно в університеті пройде низка заходів, присвячених творчості українського поета.