Головна / НОВИНИ / Оголошення / Новини / Події / Державні гранти для контрактників!

Державні гранти для контрактників!

З 2024 року в Україні впроваджується програма державних грантів, яка допоможе вступникам, що вступають на контракт, частково покрити вартість навчання на будь-якій бакалаврській програмі. Таке рішення ухвалено урядом України та розроблялося Міністерством освіти і науки України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством економіки. Про це йдеться на сайті МОН

Державний грант – це можливість для вступників, які здобуватимуть першу вищу освіту за контрактом отримати від 15 тисяч грн і більше на рік для покриття частини вартості навчання.

!!! Вступ на бюджетну форму залишається без змін: якщо студент вступає на бюджетне місце, держава оплачує всю вартість навчання.

grant 1

grant 2