Головна / НОВИНИ / Оголошення / Новини / Співчуття / Світла пам’ять Олександру Рябеці

Світла пам’ять Олександру Рябеці

  Колектив Українського державного університету імені Михайла Драгоманова з глибоким сумом сприйняв звістку про відхід у вічність Олександра Рябеки – доктора філософських наук, професора, народного депутата України V і VI скликань, голови правління ВГО «Асоціація "Афганців" Чорнобиля», почесного президента ВГО «Всеукраїнська федерація "СПАС"», члена МГО «Рада з екологічної безпеки».

  Олександр Рябека був людиною високої громадянської відповідальності, справжнім патріотом України, який присвятив своє життя служінню державі, суспільству та збереженню історичної пам’яті. Упродовж багатьох років він був незмінним організатором концерту-реквієму «Чорнобиль – молодь буде пам’ятати», що проводився спільно з Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та став важливою подією у вшануванні подвигу ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Він також був активним учасником численних університетських заходів, підтримуючи ініціативи, спрямовані на патріотичне виховання молоді, утвердження історичної пам’яті та громадянських цінностей.

  Колектив університету щиро сумує з приводу цієї непоправної втрати. Світла пам’ять про Олександра Рябеку назавжди залишиться в серцях усіх, хто знав його, працював поруч і мав честь бути його однодумцем.

  Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям і колегам покійного. Поділяємо ваш біль і схиляємо голови у скорботі.

  Вічна і світла пам’ять…

rabeka 1

Пресслужба університету