Головна / Новини / Події / Пишаємося здобутками наших науковців

Пишаємося здобутками наших науковців

Ми пишаємося здобутками наших науковців, які були відзначені на урочистому заході, організованому Комітетом Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.

У липні в готельному комплексі «Національний» відбулося вручення дипломів лауреатам Конкурсу іменних стипендій Верховної Ради України молодим ученим-докторам наук за 2022 конкурсний рік.

Цей конкурс є важливою подією для наукової спільноти, оскільки спрямований на підтримку та визнання видатних досягнень молодих вчених України. Лауреати отримують не лише почесні дипломи, але й фінансову підтримку для продовження своїх наукових досліджень та розвитку інноваційних проєктів.

Від нашого університету був відзначений професор кафедри соціальної філософії, філософії освіти та освітньої політики Сергій Терепищий, чиї праці зробили вагомий внесок у розвиток науки. Ці досягнення свідчать про високий рівень підготовки та творчого потенціалу наукових кадрів в Драгоманівському університеті.

Вітаємо нашого лауреата та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!

terepyshchyj