З Днем Конституції України!

Головна / Новини / Події / Велика втрата спіткала університетську спільноту

Велика втрата спіткала університетську спільноту

З глибоким сумом повідомляємо, що на 65 році життя помер доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри експериментальної і теоретичної фізики та астрономії Володимир Дмитрович Сиротюк.

З 1991 до 1992 року обіймав посаду асистента кафедри методики фізики, з 1992 до 2000 року – посаду старшого викладача. З 2000 до 2001 року і з 2004 до 2006 року – доцент кафедри, з 2006 року  по 2019 рік – завідувач кафедри теорії та методики навчання фізики і астрономії. Відмінник освіти України. Довгий час був вченим секретарем та членом спеціалізованих вчених рад в університеті, головним редактором журналу «Фізика та астрономія в школі» та «Наукового часопису» НПУ імені М.П. Драгоманова.

Колектив університету висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям з приводу передчасної смерті Володимира Дмитровича.

У нашій пам’яті він назавжди залишиться надзвичайно чуйною, доброзичливою, світлою та порядною людиною, справжнім професіоналом своєї справи.

Вічна і світла пам’ять!

syrotyk