З Днем Конституції України!

Головна / Новини / Події / Вітаємо Григорія Торбіна з отриманням державної нагороди!

Вітаємо Григорія Торбіна з отриманням державної нагороди!

Щиро вітаємо проректора з наукової роботи університету, доктора фізико-математичних наук, професора Григорія Торбіна з отриманням державної нагороди України.

Згідно Указу Президента України № 338/2024 від 18 травня 2024 року з нагоди Дня науки за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України в умовах воєнного стану, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Григорія Мирославовича удостоєно почесним званням «Заслужений діяч науки і техніки України»!

Колектив Українського державного університету імені Михайла Драгоманова щиро вітає з отриманням високої державної відзнаки та неймовірно пишається здобутками й успіхами Григорія Торбіна, їх гідним поцінуванням та визнанням на найвищому державному рівні!

Бажаємо Вам, шановний Григорію Мирославовичу, міцного козацького здоров’я, гармонії в житті, сили, наснаги й творчого натхнення в роботі, нових наукових звершень та перемог на благо України та нашого університету!

torbin

Колектив УДУ імені Михайла Драгоманова