Позиція: index-slider
Стиль: none outline

З Днем Конституції України!

Позиція: events
Стиль: xhtml outline
Головна / Новини / Події / Вітаю зі Всеукраїнським днем бібліотек!

Вітаю зі Всеукраїнським днем бібліотек!

Сьогодні, 30 вересня 2023 року, відзначається Всеукраїнський день бібліотек.

Щиро вітаємо співробітників Наукової бібліотеки Українського державного університету імені Михайла Драгоманова та її директорку Людмилу Савенкову з професійним святом.

У цей день у нас є особлива нагода ще раз подякувати за Вашу працю, саме ви навчаєте правильно орієнтуватися у потоці інформації, уміло користуватися ресурсами та послугами бібліотеки.

Ви зберігаєте світло знань та даєте торкнутися світової мудрості людства, створюєте своєрідну атмосферу тепла і затишку у залах університетської бібліотеки, до якої хочеться повертатися.

Наукова бібліотека УДУ імені Михайла Драгоманова – не лише скарбниця знань та інформації, але й простір культурного суспільства, в межах якого проводяться виставки, конференції, творчі вечори.

Бажаємо вам добра, міцного здоров’я, творчої наснаги, відчуття впевненості у необхідності своєї справи!

Позиція: header-search
Стиль: none outline