З Днем Конституції України!

Головна / Новини / Події / Зустріч драгоманівців з Президентом України Володимиром Зеленським

Зустріч драгоманівців з Президентом України Володимиром Зеленським

Кожної другої суботи вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. Для драгоманівців популяризація здорового способу життя є одним із пріоритетних напрямів роботи зі студентами. Безліч різних секцій, які пропонує спорткомплекс університету та викладачі факультету фізичного виховання, спорту та здоров’я, дають можливість кожному студенту реалізувати свої спортивні вподобання та досягнути значних результатів, здобувши перемоги на змаганнях різного рівня.

Напередодні Дня фізичної культури і спорту України, 8 вересня 2023 року, Президент України Володимир Зеленський  вручав державні нагороди переможцям ІІІ-х Європейських ігор, на яких збірна України виборола третє загальнокомандне місце. На захід також завітали заступник Керівника Офісу Президента України Олексій Дніпров, Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

zustrich zelen 1

Церемонію вручення мали можливість побачити та поставити очільнику держави власне запитання студенти низки закладів вищої освіти України, зокрема й Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

zustrich zelen 2

zustrich zelen 3 600 x 450

zustrich zelen 4

zustrich zelen 5

zustrich zelen 6

Цікава жива розмова між керівництвом держави та студентською молоддю сприяла появі нових цікавих ініціатив, реалізація яких допоможе вирішити проблеми як локального, так і загальнодержавного рівнів.

Спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу!

Інформація на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України Володимира Зеленського – https://www.president.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-zustrivsya-z-ukrayinskimi-sportsmenami-p-85501