З Днем Конституції України!

Головна / Новини / Події / З Днем науки, дорогі драгомановці!

З Днем науки, дорогі драгомановці!

Шановні драгомановці! Дорогі науковці, молоді вчені, майбутнє української науки – наші студенти, прийміть найщиріші вітання з Днем науки!

Ви є основою інтелектуального потенціалу української нації, головним рушієм розвитку суспільства. Пишаюся досягненнями Драгомановських учених! Саме завдяки вашій наполегливій праці маємо сучасні наукові школи та відомі технологічні розробки. Ви перемагаєте у загальнодержавних конкурсах наукових проєктів, в кооперації з колегами зі світових університетів реалізуєте міжнародні фундаментальні та прикладні дослідження. Ваш професіоналізм високо цінується у всьому світі, а студенти, переймаючи ваш досвід та продовжуючи ваші традиції, стають переможцями всеукраїнських студентських олімпіад та конкурсів наукових робіт.

Завдяки розвитку науки, ефективному використанню результатів наукової діяльності, впровадженню новітніх технологій можна побудувати динамічну конкурентоспроможну економіку країни, здатну забезпечувати сталий розвиток суспільства та підтримувати його соціальну єдність та добробут. І це особливо актуальним для України стає у такий непростий для всіх нас час війни, яку розпочала проти України російська федерація. Нашій державі потрібна допомога науковців, а науковцям – допомога й підтримка держави. Тільки при такій синергії можливе процвітання усіх сфер життєдіяльності українського суспільства.

Бажаю всім науковцям Драгомановської родини міцного здоров'я, життєвої та творчої наснаги, нових відкриттів та талановитих учнів, підкорення найвищих наукових вершин!

z dnem nauky 2023

Щиро Ваш