Головна / Новини / Оголошення / Лист вдячності від Інституту математики НАН України

Лист вдячності від Інституту математики НАН України

На адресу Українського державного університету імені Михайла Драгоманова надійшов лист від Інституту математики НАН України з вдячністю за сприяння в організації та підтримку проведення літньої школи «ATAXVI – Субріманова геометрія та оптимальний транспорт», що проходила з 29 липня по 7 серпня на базі відпочинку «Синевир» Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Школа пройшла на високому рівні і налічувала понад 50 учасників – студентів, аспірантів, науковців з багатьох університетів України та іноземних учасників з Великобританії, Італії, Гоконгу, США.

Щиро радіємо за таку співпрацю та вдячність колег! Сподіваємося, такі освітньо-відпочинкові заходи стануть традиційними, як і наше партнерство!