Загальна інформація

Основною тенденцією розвитку сучасного інформаційного суспільства є його глобалізація. В результаті зазначеного процесу посилюється рух до міжнародної інтеграції в цілому, вищої освіти зокрема. 
Саме для розвитку освітньої, наукової та інноваційної міжнародної діяльності університету було створено відділ міжнародних зв'язків.

Основні функції відділу:

- розвиток співробітництва університету з вітчизняними та зарубіжними вищими навчальними закладами у галузі обміну досвідом роботи, підготовки педагогічних кадрів та здійснення спільних наукових і освітніх проєктів;

- візова підтримка делегацій університету;

- організація і проведення міжнародних наукових заходів;

- організація та супровід процесу укладання угод з міжнародного співробітництва, виконання робочих планів;

- організація академічних стажувань між викладачами, аспірантами, студентами у ВНЗ - партнерах УДУ імені Михайла Драгоманова, залучення вчених університету до міжнародних наукових заходів, які проводять іноземні партнери.

- координація діяльності університету в реалізації міжнародних грантових програм;

- здійснення активного обміну делегаціями з вищими навчальними закладами інших країн для поглиблення та розширення партнерської співпраці.    

УДУ імені Михайла Драгоманова є членом Європейської асоціації університетів та Міжнародної асоціації університетів.

 

Співробітники відділу:

Humeniuk f

Гуменюк Алла Германівна – начальник відділу -

Доцент кафедри політичної психології та міжнародних відносин, кандидат політичних наук

Оніщук Юлія Вікторівна, спеціаліст

Кілімович Катерина Сергіївна, спеціаліст

Григорян Олена Валентинівна, спеціаліст

Контакти відділу: тел. 234-37-55, 234-37-60, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини та актуальну інформацію щодо міжнародних програм, конкурсів, грантів та проєктів УДУ імені Михайла Драгоманова шукайте в оголошеннях на сайті університету