Головна / УНІВЕРСИТЕТ / Вибори ректора 2023

Вибори ректора:

22 лютого 2023 року – вибори ректора
Українського державного університету імені Михайла Драгоманова
Місце проведення: читальний зал Наукової бібліотеки
(м.Київ, вул.Пирогова, 9)
Час: з 09.00 год. до 15.00 год.
При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу.
Запрошуємо на вибори!!!

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ РЕКТОРА

     22 лютого 2023 року в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова відбулися вибори ректора відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 312-к від 01 грудня 2022 р.

    Вибори відбулися у строгій відповідності до норм чинного законодавства. Жодних скарг на порушення процедури голосування та підрахунку голосів не зафіксовано. Єдиним зауваженням від офіційних спостерігачів від кандидата Філоненка М.М. було те, що «Порядок організації роботи спостерігачів на виборах ректора Українського державного університету імені Михайла Драгоманова» було затверджено не лише Організаційним комітетом, але і Вченою радою Університету.

     До списку виборців, які мають право брати участь у виборах ректора Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, було внесено 1272 особи.

За підсумками таємного голосування (Протокол засідання Виборчої комісії № 6 від 22 лютого 2023 р.) участь у виборах взяли 1124 особи.

За кандидата АНДРУЩЕНКА В.П. проголосувало 653 виборці.

За кандидата ФІЛОНЕНКА М.М. проголосувало 417 виборців.

Проти обох кандидатів проголосувало 38 виборців.

Недійсними визнано 16 бюлетенів.

     Відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту» АНДРУЩЕНКО Віктор Петрович обраний ректором Українського державного університету імені Михайла Драгоманова як такий, який у першому турі виборів набрав більше 50 % від загальної кількості виборців, що мають право голосу.

Організаційний комітет