Головна / УНІВЕРСИТЕТ / Вибори ректора 2023 / Новини / Оголошення / День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Цього дня ми вшановуємо памʼять загиблих у цій війні, не забуваємо і про страшні злочини проти людяності та жахи, які несла вона за собою. Сьогодні ці жахи ми переживаємо знову…

Тоді українці на боці антигітлерівської коаліції зробили значний внесок у перемогу над нацизмом, вони чинили спротив зі зброєю в руках, боролися в підпільних і повстанських структурах. Вони пережили Голокост, масові вбивства та депортації… Зло, яке тоді прийшло у домівки мирних громадян, не повинно було ніколи повторитися. Та російська федерація принесла жах війни в життя українців знову, посягнувши на наші території, на життя наших громадян. Ми цінуємо мир та категорично і безкомпромісно захищаємося, виховуючи сміливість та принциповість у боротьбі з агресією й несправедливістю. Україна неодмінно переможе і в цій війні, бо б’ється за справедливість і власну свободу.

Вшануймо сьогодні пам’ять про тих, хто віддав життя за мир у Другій світовій війні, і пам’ять про тих, хто загинув сьогодні, захищаючи Україну та її майбутнє.

maky

SCAES