Головна / УНІВЕРСИТЕТ / Вибори ректора 2023 / Новини / Стажування професорсько-викладацького складу університету по програмі “ERASMUS+” в Університеті Анкари (Турецька Республіка)

Протягом тижня з 15 по 19 травня 2023 року делегація нашого університету у складі 7 професорів проходили стажування по програмі “ERASMUS+” на базі університету Анкари (Турецька Республіка).

stazh 1

Український державний університет імені Михайла Драгоманова представляли:

1. Завідувач кафедри етики та естетики, професор Андрущенко Тетяна Іванівна.

2. Завідувач кафедри політичної психології та міжнародних відносин, професор Андрущенко Тетяна Вікторівна.

3. Учений секретар університету, професор Панченко Леся Миколаївна.

4. Декан факультету спеціальної та інклюзивної освіти, доцент Маркусь Ірина Сергіївна.

5. Завідувач відділом аспірантури та докторантури, доцент Боднар Ксенія Анатоліївна.

6. Завідувач кафедри історії міжнародних відносин та гуманітарних студій, професор Гуменюк Борис Іванович.

7. Старший викладач кафедри політичної психології та міжнародних відносин, доцент Гуменюк Алла Германівна.

stazh 2

Проведене стажування та ознайомлення з університетом дало можливість встановити корисні контакти з представниками Університету Анкара, започаткувати основи взаємовигідного, плідного співробітництва, обмінюватися досвідом налагодження онлайн навчання, боротьби і менеджменту у надскладних управлінських ситуаціях вищої освіти, ситуаціях кризи та ділитися досвідом інтернаціоналізації та мобільності студентів та науковців.

stazh 3

Згідно програми учасники відвідали педагогічний факультет та факультет політичних наук.

stazh 4

Було запропоновано відкрити кафедру української філології в університеті Анкара.

stazh 5

Під час поїздки було проведено ряд зустрічей, присвячених стратегіям і трендам розвитку та модернізації університетів. На зустрічах з керівництвом, викладачами і студентами обговорювались роль університетів у суспільстві, їх розвиток в умовах онлайн навчання. Цікавим і корисним став турецький досвід розбудови маркетингу університету, здійснення профорієнтаційної роботи, допомоги у розвитку кар’єри студентів, інтернаціоналізації освіти та ін.

Окрему вдячність хочеться висловити керівницям проєкту Prof. Dr. Ozge ULKER за пізнавальну й корисну програму та можливість обміну досвіду з турецькими та українськими колегами.

Сподіваємось на подальшу співпрацю!!!