Ми єдині і сильні! Ми переможемо!

Історія університету

Абітурієнтам

Головна / Новини / Події

   З глибоким сумом повідомляємо, що на 65 році життя помер доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри експериментальної і теоретичної фізики та астрономії Володимир Дмитрович Сиротюк.

   З 1991 до 1992 року обіймав посаду асистента кафедри методики фізики, з 1992 до 2000 року – посаду старшого викладача. З 2000 до 2001 року і з 2004 до 2006 року – доцент кафедри, з 2006 року  по 2019 рік – завідувач кафедри теорії та методики навчання фізики і астрономії. Відмінник освіти України. Довгий час був вченим секретарем та членом спеціалізованих вчених рад в університеті, головним редактором журналу «Фізика та астрономія в школі» та «Наукового часопису» НПУ імені М.П. Драгоманова.

   Поема «NOUS L`EUROPE BANQUET DES PEUPLES», а потім і однойменна п’єса сучасного французького письменника Лорана Годе була написана у 2019 році. В тому ж році на Авінйонському фестивалі режисер Ролан Озе поставив виставу. З початком повномасштабної війни в Україні митці вирішили, що цей матеріал варто використати для роботи з українським аматорським колективом. Вибір Ролана Озе зупинився на трупі Народного студентського театру «Вавилон» Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

   20 червня 2024 року в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова відбулось засідання Наглядової ради університету.

 

  З нагоди відзначення 190-ї річниці Українського державного університету імені Михайла Драгоманова та 50-ї річниці Навчально-наукового інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації 20-21 червня 2024 року було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Світові освітні тренди: навчання впродовж життя в інформаційному суспільстві» у змішаному форматі за шістьма тематичними напрямами.

   17 червня 2024 року відбулось засідання ректорату університету, де відповідальний секретар Приймальної комісії Тарас Олефіренко ознайомив присутніх з новими Правилами прийому на навчання для здобуття вищої освіти в УДУ імені Михайла Драгоманова в 2024 році, особливостями та нюансами, на які варто цього року звернути увагу.

   19–20 червня 2024 року в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова за ініціативи кафедри інформаційних технологій і програмування відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Теорія і практика використання інформаційних технологій в умовах цифрової трансформації освіти».

   Студенти та викладачі УДУ імені Михайла Драгоманова 13 червня 2024 року зустрілись зі словенським професором, керівником Центру культурологічних та релігійних досліджень Люблянського університету Митею Великонею.

 

Сторінка 1 із 29