Ми єдині і сильні! Ми переможемо!

Історія університету

Абітурієнтам

Головна / Новини / Оголошення

   Шановні науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, аспіранти, молоді вчені та здобувачі вищої освіти! Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Динаміка української літератури і фольклористики та їх викладання у вищій школі», присвяченій 70-річчю від дня народження доктора філологічних наук, професора кафедри української літератури Володимира Погребенника, яка відбудеться 21 березня 2024 року на базі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

 

   Українцям не потрібно нагадувати, які вони сильні. Ми це щодня доводимо на полі бою та в тилу. Та наша сила – в єдності. Не забуваймо про це!

   Ми маємо перемогти у цій війні, бо у нас єдине бажання на всіх — жити вільно й мирно на своїй Українській Землі! Тож наближаймо ПЕРЕМОГУ всіма силами. Від наших дій, зібраності, рішучості, витримки також залежить багато! Дякуймо нашим воїнам донатами, підтримкою, волонтерством. Допомагаймо тим, хто сьогодні перебуває в скруті.

      Папа Франциск зробив професора Морітца Гунцінгера кавалером Ордену Святого Сильвестра. Святий Престол відзначив особливі заслуги нашого професора перед Римо-Католицькою Церквою в Україні. Щиро вітаємо почесного професора Українського державного університету імені Михайла Драгоманова Морітца Гунцінгера з заслуженою відзнакою!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ФОРУМ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ БАКАЛАВРАТУ «Підготовка до вступу в магістратуру» (06 лютого 2024 р. о 15:00)

1. Вступне слово професора, доктора педагогічних наук, академіка АНВО України, заслуженого працівника освіти України, директора Навчально-наукового інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації Сергієнка Володимира Петровича.

2. Олефіренко Тарас Олексійович, професор, декан педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова “Особливості вступу в магістратуру у 2024 році”

   Дорогі драгоманівці! Новий 2024 рік вже майже на порозі. У кожного з нас є свої мрії та сподівання на нього. Та понад усе всі ми прагнемо ПЕРЕМОГИ та МИРУ нашій Україні.

   Вже десятий рік триває війна… Попри всі виклики ми не втратили віри й мужності, стали ще міцнішими. Усвідомлюючи, що насправді нашою найголовнішою цінністю є СВОБОДА, ми виборюємо її щодня, віддаючи за неї наші життя.

   Ми пишається нашою великою нацією, вдячні нашим закордонним партнерам за їх співпрацю та підтримку, а найбільше – Збройним Силам України – звичайним хлопцям і дівчатам, завдяки яким можемо відзначати свята в Україні, на рідній землі, мати можливість щоранку прокидатися зі сподіванням на світле та щасливе майбутнє нашої країни.

Підготовче віділення для громадян України запрошує бакалаврів та магістрів на курси підготовки до складання:
 єдиного вступного іспиту (ЄВІ);
 єдиного вступного фахового випробування (ЄФВВ);
 внутрішніх фахових випробувань;
 єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ).

Запрошуємо на презентацію книги видатного українського поета, академіка, народного артиста України Андрія Демиденка «Київський зошит», яка відбудеться 13 грудня о 17.00 за адресою вул. Грушевського, 1.

Сторінка 1 із 8