Ми єдині і сильні! Ми переможемо!

Історія університету

Абітурієнтам

Головна / Новини

   З глибоким сумом повідомляємо, що на 65 році життя помер доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри експериментальної і теоретичної фізики та астрономії Володимир Дмитрович Сиротюк.

   З 1991 до 1992 року обіймав посаду асистента кафедри методики фізики, з 1992 до 2000 року – посаду старшого викладача. З 2000 до 2001 року і з 2004 до 2006 року – доцент кафедри, з 2006 року  по 2019 рік – завідувач кафедри теорії та методики навчання фізики і астрономії. Відмінник освіти України. Довгий час був вченим секретарем та членом спеціалізованих вчених рад в університеті, головним редактором журналу «Фізика та астрономія в школі» та «Наукового часопису» НПУ імені М.П. Драгоманова.

   Поема «NOUS L`EUROPE BANQUET DES PEUPLES», а потім і однойменна п’єса сучасного французького письменника Лорана Годе була написана у 2019 році. В тому ж році на Авінйонському фестивалі режисер Ролан Озе поставив виставу. З початком повномасштабної війни в Україні митці вирішили, що цей матеріал варто використати для роботи з українським аматорським колективом. Вибір Ролана Озе зупинився на трупі Народного студентського театру «Вавилон» Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

   20 червня 2024 року в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова відбулось засідання Наглядової ради університету.

 

  З нагоди відзначення 190-ї річниці Українського державного університету імені Михайла Драгоманова та 50-ї річниці Навчально-наукового інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації 20-21 червня 2024 року було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Світові освітні тренди: навчання впродовж життя в інформаційному суспільстві» у змішаному форматі за шістьма тематичними напрямами.

   17 червня 2024 року відбулось засідання ректорату університету, де відповідальний секретар Приймальної комісії Тарас Олефіренко ознайомив присутніх з новими Правилами прийому на навчання для здобуття вищої освіти в УДУ імені Михайла Драгоманова в 2024 році, особливостями та нюансами, на які варто цього року звернути увагу.

   19–20 червня 2024 року в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова за ініціативи кафедри інформаційних технологій і програмування відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Теорія і практика використання інформаційних технологій в умовах цифрової трансформації освіти».

   Студенти та викладачі УДУ імені Михайла Драгоманова 13 червня 2024 року зустрілись зі словенським професором, керівником Центру культурологічних та релігійних досліджень Люблянського університету Митею Великонею.

 

Дочірні категорії

Сторінка 1 із 41