Ми єдині і сильні! Ми переможемо!

Історія університету

Абітурієнтам

Головна / Новини

   Нещодавно до УДУ імені Михайла Драгоманова в межах співпраці Руху Єдині завітав продюсер 1+1 media, засновник і ведучий проєкту «Реальна історія», амбасадор проєкту «Єдині» Акім Галімов.

  Зустріч відвідала молодь з багатьох закладів освіти Києва. Окрім, власне, драгоманівців, були представники з Національного університету «Києво-Могилянська академія», Київського торговельно-економічного фахового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету, Національного науково-природничого музею НАН України, учні гімназії №117 імені Лесі Українки.

 

24 лютого 2022 року назавжди закарбувалося у пам’яті кожного українця.

Два роки повномасштабного вторгнення росії на територію України, 10 років війни з російським окупантом. За ці роки українці пережили безмір випробувань, виявивши стійкість та героїзм у супротиві російській агресії, захищаючи свої свободу і незалежність. Страх, біль, насильство, покинуті рідні домівки, втрати рідних, близьких людей поступово переросли у лють та розуміння того, що маємо докласти всіх зусиль задля перемоги.

 

    20 лютого 2024 року спільно з усією Україною драгоманівці вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Щороку студентсько-викладацька спільнота приходить до пам’ятного знаку-козацького хреста, присвяченого Героям Небесної Сотні, розташованого між кількома корпусами нашого вишу на вулиці Олександра Кониського, 11, аби покласти квіти, ще раз згадати події, що відбулися на Майдані у 2013-2014 рр. та вшанувати хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя заради гідного майбутнього нашої держави.

      10 років пройшло з того часу, як полягла перша сотня тих, хто змінив не тільки хід історії, але й значення таких слів, як гідність, свобода і справедливість.

   24 лютого святкує свій ювілей відомий науковець, педагог, заслужений діяч науки і техніки України, віцепрезидент ГО «Національна академії наук вищої освіти України», доктор філологічних наук, багаторічний завідувач кафедри української літератури, професор Володимир Погребенник.

   Крім ювілейного дня народження, Володимир Федорович відзначає ще й 45-річчя викладацької діяльності. Широкий діапазон знань та інтересів, професіоналізм та наполеглива праця, принциповість і послідовність у відстоюванні власних переконань, щирий патріотизм у поєднанні з високим професіоналізмом ученого та педагога стали справжнім прикладом для наслідування, а відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили йому повагу колег та студентів.

   Шановні науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, аспіранти, молоді вчені та здобувачі вищої освіти! Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Динаміка української літератури і фольклористики та їх викладання у вищій школі», присвяченій 70-річчю від дня народження доктора філологічних наук, професора кафедри української літератури Володимира Погребенника, яка відбудеться 21 березня 2024 року на базі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

 

   У межах президентського проєкту "Пліч-о-пліч" 21 лютого 2024 року у спортивному комплексі УДУ імені Михайла Драгоманова відбулися студентські змагання з перетягування канату.

   З шаленим ентузіазмом та на драйві дівчата і хлопці проявили свою силу та командний дух!

 

   Українцям не потрібно нагадувати, які вони сильні. Ми це щодня доводимо на полі бою та в тилу. Та наша сила – в єдності. Не забуваймо про це!

   Ми маємо перемогти у цій війні, бо у нас єдине бажання на всіх — жити вільно й мирно на своїй Українській Землі! Тож наближаймо ПЕРЕМОГУ всіма силами. Від наших дій, зібраності, рішучості, витримки також залежить багато! Дякуймо нашим воїнам донатами, підтримкою, волонтерством. Допомагаймо тим, хто сьогодні перебуває в скруті.

Дочірні категорії

Сторінка 1 із 31