Ми єдині і сильні! Ми переможемо!

Історія університету

Абітурієнтам

Головна / Новини / Співчуття

   8 липня у Києві під час масованого обстрілу загинула студентка нашого університету, яка навчалась в Навчально-науковому інституті публічного управління та адміністрування, Фесюк Юлія. Вона була дуже доброю, чуйною людиною, завжди готовою прийти на допомогу!

   Висловлюємо щирі співчуття родині та друзям...

    Колектив УДУ імені Михайла Драгоманова з глибоким сумом повідомляє, що 1 липня 2024 р. на 61-му році життя відійшла у засвіти кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри іноземних мов за професійним спрямуванням Давиденко Вікторія Іванівна.

   Колектив Українського державного університету імені Михайла Драгоманова спіткала непоправна втрата.

  4 квітня 2024 року відійшла у засвіти Оксана Іванівна Кобелецька – кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української літератури факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, відома перекладачка, редакторка посібників для школи, турботлива колега, прекрасна людина.

    Колектив Українського державного університету імені Михайла Драгоманова з глибоким сумом усвідомлює, що український соціум поніс непоправну втрату. Відійшов у засвіти Євгеній Вікторович Імас, професор, доктор економічних наук, ректор і президент Національного університету фізичного виховання і спорту України, президент Спортивної студентської спілки України, голова Комісії НОК України «Сталий розвиток та спадщина у спорті», заслужений економіст України, Почесний академік Національної академії педагогічних наук України, повний кавалер Ордена «За заслуги».

   Колектив Українського державного університету імені Михайла Драгоманова зазнав непоправної втрати. 24 березня 2024 року після довготривалої тяжкої хвороби пішла з життя ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА ФОМІЧОВА, доктор психологічних наук, професор, Президент ГО “Асоціація сурдопедагогів та піклувальників про осіб з вадами слуху «Інститут сурдопедагогічної політики»”, видатний український сурдопедагог, стипендіат Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти, завідувач кафедри сурдопедагогіки та сурдопсихології імені М. Д. Ярмаченка.

 

 Із сумом сповіщаємо, що пішла з життя наша колишня співробітниця, яка багато років пропрацювала на посаді завідувачки канцелярії університету, – Щепкіна Надія Петрівна.  

 

 Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким та друзям. Нехай добрий спомин про Надію Петрівну назавжди залишиться у серцях усіх, хто її знав, любив і шанував.

 

  Вічна пам'ять та вічний спокій!

Пресслужба університету

  Знову до університету надійшла сумна звістка…

   Захищаючи територіальну цілісність нашої Батьківщини, на Куп'янському напрямку героїчно загинув випускник 2014 року факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка УДУ імені Михайла Драгоманова Володимир Петренко.

    Володимир був редактором житомирського видання «Полісся. today», кореспондентом у редакції газети «Малинські новини», займався волонтерством, допомагав дітям-сиротам, учасникам АТО/ООС. Працював у Малинській центральній публічній бібліотеці, вів розмовний клуб «Говоримо українською». Брав активну участь у місцевих заходах, був учасником духового оркестру «Малин». Пам'ятаємо його як чесного, чуйного й сумлінного студента, залюбленого в книги, доброго товариша, кваліфікованого фахівця. Володимир працював редактором, бібліотекарем, був волонтером і музикантом.

Сторінка 1 із 3