Головна / Новини / Оголошення / Запрошуємо взяти участь у літній школі

Запрошуємо взяти участь у літній школі

Університет ім. Йоганна Ґутенберґа м. Майнц (Німеччина) запрошує студентів взяти участь у літній школі «Психологічна війна: Управління суспільством», яка спеціально організована для українських студентів.

Ви матимете можливість проаналізувати конкретні приклади психологічної війни та застосувати отримані знання на практиці.

Міждисциплінарна програма розрахована на студентів суспільних наук, включаючи політологію, психологію, журналістику, соціологію, педагогіку. Програма буде проходити  3-7 червня 2024 року в м. Майнц (Німеччина).

Кінцевий термін реєстрації: 5 квітня 2024 р. Вартість участі: 30 євро.

Кожному українському студенту будуть покриті витрати на проїзд. Проживання безкоштовне.

Для отримання додаткової інформації про програму відвідайте сайт -  https://en.sowiso.uni-mainz.de/summer-school-2024-psychological-warfare-controlling-the-public/

Відділ міжнародного співробітництва та євроінтеграції