Головна / Новини / Співчуття / Відійшла у вічність Людмила Іванівна Фомічова

Відійшла у вічність Людмила Іванівна Фомічова

Колектив Українського державного університету імені Михайла Драгоманова зазнав непоправної втрати. 24 березня 2024 року після довготривалої тяжкої хвороби пішла з життя ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА ФОМІЧОВА, доктор психологічних наук, професор, Президент ГО “Асоціація сурдопедагогів та піклувальників про осіб з вадами слуху «Інститут сурдопедагогічної політики»”, видатний український сурдопедагог, стипендіат Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти, завідувач кафедри сурдопедагогіки та сурдопсихології імені М. Д. Ярмаченка.

Людмила Фомічова понад 25 років очолювала єдину в Україні кафедру сурдопедагогіки та сурдопсихології імені М.Д. Ярмаченка, була яскравою особистістю, закоханою в науку, друзів, життя, учнів, прикладом для наслідування.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, усім, хто мав честь знати та спілкуватися з Людмилою Іванівною.

Світла та вічна пам'ять…

fomichova