Головна / Новини / Події / Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні освітні технології в системі неперервної освіти: від дошкільної освіти до освіти дорослих (вітчизняний і світовий досвід упровадження)»

З нагоди відзначення 190-річчя Українського державного університету імені Михайла Драгоманова кафедра дошкільної освіти педагогічного факультету (завідувач – Ганна Цвєткова) 20 березня 2024 року провела Міжнародну науково-практичну конференцію «Інноваційні освітні технології в системі неперервної освіти: від дошкільної освіти до освіти дорослих (вітчизняний і світовий досвід упровадження)» у змішаному форматі.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся проректор з наукової роботи університету, доктор фізико-математичних наук, професор Григорій Торбін, передав вітання від ректора університету, академіка НАПН України, члена-кореспондента НАН України, доктора філософських наук, професора Віктора Андрущенка та наголосив на винятковості освіти в житті кожної людини як інструменту, завдяки якому здобуваються вміння комунікувати, критично мислити, розвиваються творчі здібності, навички співпраці та багато ін.

konf doshkilla 1

konf doshkilla 2

Декан педагогічного факультету, кандидат педагогічних наук, професор Тарас Олефіренко, який модерував захід, привітав гостей, що завітали до університету, зокрема доктора психологічних наук, професора Івана Беха; доктора психологічних наук, професора Тамару Піроженко; доктора педагогічних наук Ольгу Рейпольську; професора  Коледжу Святого Хреста (США, Індіана, м. Саут-Бенд) Девіда Лутця; кандидатів педагогічних наук, доцентів  Університету Масарика (Чеська Республіка, м. Брно) Вероніку Родову, Хану Горку, Зору Сислову та Вероніку Найварову; доктора філософії, доцента Єву Новакову; доктора філософії Жешувського університету (Польща, м. Ряшів) Лілію Морську; доктора педагогічних наук, доцента Національного авіаційного університету Наталію Мельник; кандидата педагогічних наук, доцента Київського столичного університетуімені Бориса Грінченка Олену Половіну; доктора філософії, доцента Анкарського університету імені Хаджі Байрам Велі (Турецька Республіка, м. Анкара) Ермана Акіллі; доктора педагогічних наук, професора Національного лісотехнічного університету України Оксану Гриджук; кандидата психологічних наук, доцента Хмельницького національного університету Ларису Подкоритову; доктора педагогічних наук, професора Національного університету оборони України Василя Ягупова та інших.

konf doshkilla 3

konf doshkilla 4

Змішаний формат конференції об’єднав понад 300 учасників – провідних вітчизняних і закордонних учених, освітян, здобувачів вищої освіти та наукових ступенів, представників громадських організацій, стейкхолдерів, педагогів-практиків та інших зацікавлених осіб з 7 країн світу, зокрема Республіки Хорватії, Чеської Республіки, США, Республіки Польщі, Турецької Республіки, Грузії та багатьох регіонів України.

konf doshkilla 5

konf doshkilla 6

Деталі у статті на сайті факультету https://pf.udu.edu.ua