Головна / Новини / Події / Реалізуємо програми, спрямовані на відбудову

Реалізуємо програми, спрямовані на відбудову

12-13 березня 2024 року у Вільнюсі відбулась робоча зустріч представників українських урядових, неурядових організацій та закладів освіти задля отримання цільових грантів на реалізацію в Україні програм, спрямованих на відбудову суспільства в межах програми Європейської Комісії «EU4Youth Молодіжна зайнятість та підприємництво».

vilnus 1

До складу української делегації увійшли представники Українського Державного Університету імені Михайла Драгоманова, які презентували нову ініціативу «Програма постконфліктної освіти та травмоінформованої педагогіки», метою якої є розробка комплексної системи педагогічних стратегій для допомоги вчителям та керівництву шкіл у підтримці учнів, що зіткнулися з травмами в умовах війни.

vilnus 2