Головна / Новини / Події / Вітаємо у Драгоманівській родині почесних докторів Сергія Пирожкова та Михайла Сидоржевського!

29 лютого 2024 року відбулося урочисте засідання Вченої ради Українського державного університету імені Михайла Драгоманова з нагоди вручення дипломів почесного доктора відомому українському науковцю-демографу, дипломату, віцепрезиденту Національної академії наук України Сергію Пирожкову та українському громадському діячеві, поету, публіцисту, голові Національної спілки письменників України Михайлу Сидоржевському.

pochesnyi doctor 1

pochesnyi doctor 2

Зустрічав гостей та дарував надзвичайну атмосферу урочистості події камерний оркестр під керівництвом декана факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Василя Федоришина.

pochesnyi doctor 3

Ректор УДУ імені Михайла Драгоманова, член-кореспондент НАН України, академік НАПН України, професор Віктор Андрущенко відкрив урочисте засідання, привітав гостей та зауважив, що сьогодні в університеті надзвичайний день, адже до нашої родини приєдналися дві потужні особистості – письменник та науковець – Михайло Сидоржевський та Сергій Пирожков.

pochesnyi doctor 4

Новоспечені почесні доктори одягнули мантії та конфедератки – атрибути нового статусу, а Віктор Петрович вручив дипломи почесних докторів.

pochesnyi doctor 5

pochesnyi doctor 6

Привітали Сергія Івановича у Драгоманівській родині професор університету, академік Володимир Євтух та директор Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України, почесний професор університету Микола Жулинський, український філософ, член-кореспондент НАН України, професор Назіп Хамітов,

pochesnyi doctor 7

pochesnyi doctor 8

pochesnyi doctor 9

pochesnyi doctor 10

а Михайла Олексійовича – заслужений професор університету, відомий український поет, народний артист України Андрій Демиденко та декан факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка професор Анатолій Висоцький, громадський діяч, журналіст, поет, голова Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, член Наглядової ради університету Павло Мовчан.

pochesnyi doctor 11

pochesnyi doctor 12

pochesnyi doctor 13

pochesnyi doctor 14

Дякуємо за неймовірну атмосферу та музичне привітання Національній заслуженій капелі «Думка» та її керівнику Євгену Савчуку.

pochesnyi doctor 15

Безсумнівно, плідна співпраця з новими почесними докторами сприятиме розвитку багатьох спільних ідей та реалізації нових проєктів.

Вітаємо в нашій Драгоманівській родині Сергія Пирожкова та Михайла Сидоржевського, бажаємо нових здобутків, напрацювань та звершень, невичерпного джерела натхнення, сили та наснаги для здійснення усіх своїх задумів!

pochesnyi doctor 16