Головна / Новини / Події / Зустріч з амбасадором проєкту «Єдині» Акімом Галімовим

Зустріч з амбасадором проєкту «Єдині» Акімом Галімовим

Нещодавно до УДУ імені Михайла Драгоманова в межах співпраці Руху Єдині завітав продюсер 1+1 media, засновник і ведучий проєкту «Реальна історія», амбасадор проєкту «Єдині» Акім Галімов.

Зустріч відвідала молодь з багатьох закладів освіти Києва. Окрім, власне, драгоманівців, були представники з Національного університету «Києво-Могилянська академія», Київського торговельно-економічного фахового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету, Національного науково-природничого музею НАН України, учні гімназії №117 імені Лесі Українки.

galimov 1

galimov 2

galimov 8

galimov 3

Привітали у стінах закладу автора багатьох документально-історичних проєктів проректор з наукової роботи університету Григорій Торбін та декан факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Анатолій Висоцький, операційна директорка проєкту "Єдині" Софія Денисюк.

galimov 4

galimov 5

galimov 6

Акім Галімов представив ті проєкти, які створював спільно зі своєю командою, зокрема «Скарби нації. Історичні факти», «Українські палаци. Золота доба», «Таємниці великих українців», «Україна. Повернення своєї історії» та «Реальна історія», поділився своїм професійним досвідом журналіста та продюсера, розповів про ті сторінки історії України, якими спекулює росія, створення росіянами міфів, просування проросійських наративів сьогодні, як боролися з українською мовою у різні періоди історії України і найголовніше – необхідність повернення справжньої української історії, яку століттями перекручували та змінювали, цінність вивчення культури, історії та спілкування українською.

Дві години, протяом яких гість читав лекцію «Час повертати реальну історію», промайнули непомітно. Дякуємо за цікаву, змістовну й актуальну інформацію.

galimov 7