Головна / Новини / Події / Працюємо, єднаємось та спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу!

Працюємо, єднаємось та спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу!

24 лютого 2022 року назавжди закарбувалося у пам’яті кожного українця.

Два роки повномасштабного вторгнення росії на територію України, 10 років війни з російським окупантом. За ці роки українці пережили безмір випробувань, виявивши стійкість та героїзм у супротиві російській агресії, захищаючи свої свободу і незалежність. Страх, біль, насильство, покинуті рідні домівки, втрати рідних, близьких людей поступово переросли у лють та розуміння того, що маємо докласти всіх зусиль задля перемоги.

Сьогодні маємо ще одну можливість подякувати Збройним Силам України за нашу нескореність та кожному, хто й досі незламно стоїть за честь, гідність та волю України. Дякуємо донатами, волонтерськими проєктами, благодійною допомогою та професійною підтримкою. Працюємо, єднаємось та спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу!

dva roky