Головна / Новини / Події / Вітаємо переможців студентських змагань з перетягування канату

Вітаємо переможців студентських змагань з перетягування канату

У межах президентського проєкту "Пліч-о-пліч" 21 лютого 2024 року у спортивному комплексі УДУ імені Михайла Драгоманова відбулися студентські змагання з перетягування канату.

З шаленим ентузіазмом та на драйві дівчата і хлопці проявили свою силу та командний дух!

kanat 1

kanat 2

У цих видовищних змаганнях серед хлопців:

1 місце вибороли студенти Навчально-наукового інституту права і політології,

2 місце посіли представники історичного факультету,

3 місце – силачі факультету математики, інформатики та фізики.

kanat 3

kanat 4

kanat 5

Беручи участь у цьому заході поза конкурсом, свою майстерність продемонстрували і студенти факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я.

Перемогу серед дівчат здобули представниці факультету математики, інформатики та фізики.

kanat 6

Від ректора з вітальним словом до учасників змагання звернувся декан факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я професор Олексій Тимошенко, побажавши найсильнішим представникам факультетів  міцного духу, богатирського здоров'я та блискучих перемог в усіх починаннях!

kanat 7

Центр гуманітарної та молодіжної політики