Ми єдині і сильні! Ми переможемо!

Історія університету

Абітурієнтам

Головна / Новини / Події / Вітаємо з ювілеєм професорку нашого університету, академіка Любов Мацько!

Вітаємо з ювілеєм професорку нашого університету, академіка Любов Мацько!

    9 лютого 2024 року ювілейний день народження святкує Любов Іванівна Мацько  – академік НАПН України, доктор філологічних наук, професор кафедри стилістики  української мови, блискучий педагог і науковець. З нагоди цієї славетної дати щиросердно вітаємо дорогу Любов Іванівну!

    Богом дарований талант, працьовитість і наполегливість, професіоналізм і безмежна відданість справі дали Вам змогу досягти найвищих вершин у царині освіти й науки, здобути повагу серед колег та студентства. Українське слово заграло новими, ще яскравішими барвами у Ваших численних наукових розвідках і дописах. Ви стали наставницею і мудрою порадницею для цілої плеяди дослідників української мови, і ми з удячністю несемо звання Ваших учнів.
   Нехай же Ваш шлях буде сповнений нових злетів і досягнень, а людська шана стане подякою за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Міцного Вам здоров’я, життєвої й творчої наснаги, бадьорості та енергійності, затишку в домі й тепла в душі, оптимізму та віри у справедливий мир для України! Нехай Господь береже Вас і дарує многії та благії літа!