Головна / Новини / Події / Вітаємо нашого заслуженого професора, видатного українського поета Андрія Демиденка зі здобуттям Міжнародної літературної премії імені Роберта Бернса

За повідомленням Міжнародного Арт-центру «Радіус миру» (США, Лос-Анджелес; голова журі – Анатоль Фрадіс) і його представництва в Шотландії (м.Единбург), народний поет України, заслужений професор Українського державного університету імені Михайла Драгоманова Андрій Демиденко став лауреатом високої Міжнародної літературної премії імені РОБЕРТА БЕРНСА (Великобританія, Шотландія) за 2024 рік. Премія йому присуджена за видатну творчу діяльність.

demidenko

Колектив Драгоманівського університету щиро вітає Андрія Петровича з такою високою нагородою та зичить нових важливих творчих звершень в ім’я нашої Перемоги!

dyplom