Головна / Новини / Події / Нагороджено переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка

30 січня 2024 року у блакитній залі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова відбулася знакова подія, що відзначила інтелектуальну міць та творчий потенціал молодіжної науки України – урочиста церемонія нагородження переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка. Тема конкурсу - «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» відкрила нові горизонти для досліджень та обговорення важливих питань.

konkurs yaremenko 1

Конкурс, організований Навчально-науковим інститутом права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова, проводився протягом вересня-грудня 2023 року. Важлива роль у реалізації цього заходу належить Міністерству молоді та спорту України та Інституту модернізації змісту освіти МОН, що надали необхідну підтримку. За час проведення конкурсу організатори отримали понад 100 наукових робіт від талановитої молоді, що засвідчило високий рівень зацікавленості та наукової активності серед студентів та молодих вчених.

Урочистості відкрилися з виконання Державного Гімну України, що символізувало глибоку повагу та єдність країни, а також вшануванням пам’яті Героїв, які віддали свої життя за незалежність та свободу України. Цей момент нагадав усім присутнім про значення миру, свободи та відданості ідеалам демократії.

Проректор з міжнародних зв’язків УДУ імені Михайла Драгоманова Володимир Лавриненко, виступив з промовою, в якій зазначив: «Сьогодні ми свідки того, як наша молодь демонструє високий рівень інтелекту та творчого підходу до вирішення складних питань. Ваші роботи вражають глибиною дослідження та новаторством. Це свідчить про величезний потенціал, який ви маєте, і сподіваємося, що ви продовжите свій внесок у розвиток науки та суспільства».

konkurs yaremenko 2

Директор Навчально-наукового інституту права та політології Павло Горінов, вітаючи переможців і призерів конкурсу, наголосив: «Кожна подана робота є виявом вашої праці, вашої пристрасті до науки. Ви демонструєте не тільки академічні здібності, але й глибоке розуміння сучасних соціальних викликів. Нехай цей конкурс стане стартовою платформою для вашої майбутньої наукової кар’єри, і ви зможете реалізувати свої мрії та амбіції».

Переможці конкурсу були нагороджені дипломами відповідних ступенів, цінними подарунками та запрошені до участі в міжнародних наукових проєктах. Вони отримали визнання за свою високу наукову компетентність, креативність та оригінальність підходу до дослідження актуальних питань. Це нагородження стало символом не тільки їхнього індивідуального успіху, але й важливим кроком у розвитку наукової думки в Україні.

konkurs yaremenko 3

konkurs yaremenko 4

Члени журі конкурсу були відзначені подяками за їх неупередженість, професіоналізм та високий рівень відповідальності під час оцінювання робіт. Їхня робота забезпечила високі стандарти оцінки та об’єктивність у визначенні переможців, що є ключовим для будь-якого наукового змагання.

konkurs yaremenko 5

Завершуючи церемонію, організатори та учасники висловили щиру подяку захисникам і захисницям України. Їх мужність та самовідданість є фундаментом, на якому стоїть сучасна українська наука. Вдячність захисникам, які дозволяють країні розвиватися та просувати науку та освіту, звучала в кожному слові та аплодисментах.

Цей день став не лише святом науки та освіти, але й виявом національної гордості та віри в майбутнє. Молоді науковці, нагороджені на цій церемонії, вже сьогодні є символом нового покоління вчених, які готові приносити свій вклад у розвиток України та всього світу.

Навчально-науковий інститут права та політології