Ми єдині і сильні! Ми переможемо!

Історія університету

Абітурієнтам

Головна / Новини / Події / ЗИМОВА ШКОЛА «ДНІ УКРАЇНИ В ЛЮБЛЯНСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ»

ЗИМОВА ШКОЛА «ДНІ УКРАЇНИ В ЛЮБЛЯНСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ»

   Запрошуємо взяти участь у Зимовій Школі «Дні України в Люблянському університеті "КУЛЬТУРНІ, МОВНІ, ЛІТЕРАТУРНІ, МИСТЕЦЬКІ, ІСТОРИЧНІ, ЖУРНАЛІСТСЬКІ АСПЕКТИ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ"». Зимова Школа для студентів, запланована на 19-26 лютого 2024 року в Люблянському університеті, спрямована на розвиток академічних зв’язків та критичного мислення щодо ситуації в Україні.

 

    Протягом тижня студенти отримають важливий досвід у сфері культурології, мистецтвознавства, історії, філології, літератури та журналістики. Учасники матимуть можливість відвідати Ужгородський національний університет та один з найвідоміших університетів Словенії – Люблянський університет, де їх очікує низка заходів, спрямованих на розширення розуміння різноманітних аспектів сфери культури та її значення в умовах сучасної російсько-української війни.  Програма Зимової школи охоплює екскурсії, зустрічі з викладачами, оглядові екскурсії та пленарні засідання, фокусуючись на культурних, мовних, літературних, мистецьких, історичних та журналістських аспектах російсько-української війни. Важливою частиною програми є інтеграційні заходи, такі як дискусії та обговорення, що створюють атмосферу для взаємодії та обміну думками між  всіма учасниками.

    Участь у заході здійснюватиметься коштом Люблянського університету (будуть компенсовані витрати за проїзд, проживання та харчування). Звертаємо увагу на те, що кількість місць обмежена! Організаційним комітетом буде здійснено конкурсний відбір найкращих презентацій. Для участі в  Зимовій Школі запрошуються студенти українських закладів вищої освіти, які володіють англійською мовою на рівні В2. Конкурсантам потрібно до 2-го лютого 2024 року надіслати  на електронну пошту Оргкомітету презентацію та заявку. Запрошуємо студентів до участі в освітньо-культурологічному  заході! 

    Детальніше – на сайті Центру українсько-європейського наукового співробітництва

 Організатори Зимової школи в Люблянському університеті:  ДВНЗ «Ужгородський національний університет», Центр українсько-європейського наукового співробітництва, Люблянський університет, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Одеська національна музична академія імені А.В. Нежданової, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності. 

zymova shkola 1

Навчально-науковий інститут філософії та освітньої політики