Головна / Новини / Події / Підписано угоду про співпрацю з Інститутом політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф. Кураса НАН України

25 січня 2024 року було укладено договір з Інститутом політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф. Кураса НАН України.

Ректор УДУ імені Михайла Драгоманова Віктор Андрущенко та директор Інституту Олег Рафальський урочисто підписали документ на засіданні Вченої ради університету.

Університет має багаторічну співпрацю з Інститутом у навчально-науковому напрямку, та договір сприятиме подальшій реалізації спільних наукових, навчальних, методичних і дослідницьких проєктів, а також активній інтеграції обох закладів у світовий освітній та науковий простір.

ugoda rafalskyi 1

ugoda rafalskyi 2