Головна / Новини / Події / Сприяємо забезпеченню працевлаштування наших студентів

Сприяємо забезпеченню працевлаштування наших студентів

Попри важкий економічний стан нашої держави, одним із пріоритетних завдань Українського державного університету імені Михайла Драгоманова залишається забезпечення випускників їх першим робочим місцем та сприяння у подальшому кар’єрному зростанні.

За вересень-грудень 2023 року до відділу працевлаштування університету  надійшло 62 звернення від потенційних  роботодавців  з пропозицією 245 вакансій. З них 147 вакансій обрали здобувачі освіти та випускники.

Зимовий випуск магістрів та їх працевлаштування після отримання диплома свідчить про  бажання випускника підтримати розвиток економіки нашої держави та допомогти наблизити перемогу України.

Так, зі 100% випускників 62 % виявили бажання працевлаштуватися за фахом, 38% обрали можливість самостійного працевлаштування та подальшу можливість навчання.

Щиро бажаємо випускникам-драгоманівцям знайти себе у професії, отримувати задоволення від улюбленої роботи, продовжувати розвиватися у своїй галузі та досягати нових кар’єрних вершин.

robota

Відділ працевлаштування