Головна / Новини / Події / Вітаємо Мирослава Михайловича Вантуха з ювілеєм!

Вітаємо Мирослава Михайловича Вантуха з ювілеєм!

18 січня 2024 року своє 85-річчя відсвяткував відомий український хореограф, генеральний директор-художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. Павла Вірського, народний артист України, Герой України, завідувач кафедри хореографії Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, професор Мирослав Вантух.

Від колективу університету завітали до Мирослава Михайловича та привітали його з ювілеєм ректор Віктор Андрущенко, проректори Григорій Торбін та Ростислав Драпушко, декан факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Василь Федоришин та народний артист України, хоровий диригент, професор Зеновій Корінець.

Неймовірно пишаємося можливості співпрацювати з таким талановитим і справжнім професіоналом своєї справи, що є гідним прикладом для наслідування.

Бажаємо нашому ювіляру довгих років життя, нескінченної енергії, аби він мав змогу реалізувати всі задумані плани та ідеї!

vantuh