Головна / Новини / Події / Благодійна акція «Подаруй дитині новорічну казку»

Благодійна акція «Подаруй дитині новорічну казку»

8 грудня 2023 року Навчально-науковий інститут соціології та соціальної політики УДУ імені Михайла Драгоманова провів благодійний захід «Подаруй дитині новорічну казку» в Центрі медико-психологічної допомоги НДСЛ Охматдит.

Акцію було проведено з ініціативи Студентського парламенту Інституту, за підтримки директорки ННІ Алли Ярошенко, її заступниці Тетяни Голубенко, а також за допомоги доцентки кафедри соціальної освіти та соціальної роботи Інни Івженко.

akcia soc 1

У межах акції вдалося зібрати 3000 гривень, на які було придбано багато цікавих та корисних подаруночків для діток, що знаходяться в Центрі. Помріяти про майбутні дива, перемоги та зануритись у справжню казку діти змогли під час виготовлення своєї особливої Лялечки-янгола разом з Мусієнко Наталією, дизайнеркою та арттерапевткою. Щасливі посмішки дітей, їхній сміх та радість в очах від створеної власноруч лялечки були головною і найкращою ціллю акції.

Ми щиро вдячні кожному, хто долучився до збору коштів та допоміг створити свято дітям!

akcia soc 2

Навчально-науковий інститут