Головна / Новини / Події / Ліга факультетів 2023

Ліга факультетів 2023

Нарешті довгоочікувана подія для всіх першокурсників відбулася. Фінал Ліги факультетів 2023, проведений 7 грудня, подарував шалені емоції всім, хто завітав підтримати свою команду, повболівати за факультет та насолодитися виступами талановитих студентів.

Відкрив захід ректор університету Віктор Андрущенко, який і сам з нетерпінням очікував на те грандіозне шоу, яке подарували першачки на півфіналі.  5 найсильніших команд, що вийшли до фіналу, запалили своєю енергією і драйвом ще сильніше.

liga2023 1

liga2023 2

liga2023 3

liga2023 4liga2023 5

liga2023 6

На захід завітав голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації  Олександр Поповцев та вручив Подяку деканові Тарасу Олефірнку та голові Студентського парламенту факультету Анні Радченко, відзначивши колектив педагогічного факультету  за високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток освіти Шевченківського району міста Києва та з нагоди Міжнародного дня студентів.

liga2023 7

Члени журі вручили нагороди за участь у «Лізі факультетів 2023», а ректор Віктор Андрущенко найголовнішу нагороду – кубок переможця та подарунки. Отож, запекла боротьба між командами тривала кілька годин, та переможець мав бути лише один, і першість здобула команда педагогічного факультету. У номінації глядацьких симпатій перемогу здобула команда історичного факультету, а в номінації «Симпатія ректора» – Навчально-науковий інститут філософії та освітньої політики.

liga2023 8

liga2023 9

liga2023 10

liga2023 11

До Драгоманівського університету прийшла не просто талановита, але й розумна, творча, відповідальна й винахідлива молодь!

Дорогі першокурсники! З дебютом вас! Нехай навчання буде легким, а здобуття омріяної професії – цікавим!

liga2023 12