Головна / Новини / Події / Благодійний ярмарок «Серце листопада»

Благодійний ярмарок «Серце листопада»

У єдності наша сила! Це довели природничий факультет і факультет спеціальної та інклюзивної освіти, які об’єднавшись, провели спільно в центральному корпусі університету 13 листопада 2023 року благодійний ярмарок «Серце листопада».

Патріотичні браслети, смаколики, розважальні квести, навчальні майстеркласи і ще багато цікавого пропонували студенти в обмін на донати.

serce 1

На ярмарок завітали ректор університету академік Віктор Андрущенко, проректори – Роман Вернидуб, Григорій Торбін, Ростислав Драпушко, Володимир Лавріненко, очільниця Центру гуманітарної та молодіжної політики Таміла Новіцька, голова профкому Станіслав Цибін, голова Студентського парламенту університету Дарʼя Жукова, декани факультетів – Ганна Турчинова, Ірина Маркусь, Тетяна Мелещенко, Василь Федоришин, керівники структурних підрозділів, завідувачі кафедр, викладачі та студенти.

serce 2

serce 3

Завдяки такій активності драгоманівців вдалося зібрати 14748 грн! Кошти були розподілені між факультетами і будуть направлені тим студентам університету, які постраждали внаслідок війни, а також тим, хто захищає наше мирне небо!

serce 4serce 5

Дякуємо всім, хто взяв участь!