Головна / Новини / Події / З Днем гідності та свободи!

З Днем гідності та свободи!

Сьогодні, 21 листопада 2023 року, Україна відзначає День гідності та свободи, встановлений указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох знаменних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Гідність і Свобода – слова для української нації, що мають справжню цінність. Україна продовжує боротися за свою свободу та незалежність, захищаючись від російського агресора.

Вшановуємо патріотизм і мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.  Памятаємо про кожного Героя, який поклав своє життя, захищаючи Україну. Підтримуємо кожного Героя, який продовжує тримати оборону та відвойовувати українські території у російського окупанта.

Спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу!

den gidnosti 2023