Головна / Новини / Події / Підписано угоду з Київською православною богословською академією

Підписано угоду з Київською православною богословською академією

26 жовтня 2023 року на засіданні Вченої ради було підписано договір про співпрацю з Київською православною богословською академією.

Ректор УДУ імені Михайла Драгоманова академік Віктор Андрущенко та ректор академії протоієрей Олександр Трофимлюк підписали документ, предметом якого є співробітництво в напрямку навчальної, навчально-методичної, науково-дослідної роботи, інформаційних та консультативних послуг, взаємного обміну досвідом, стажування і підвищення кваліфікації з метою поліпшення якості підготовки фахівців, закріплення теоретичних знань та їх практичного застосування.

bogoslov 1

bogoslov 2

Реалізація спільних науково-дослідних проектів і розробок з актуальних науково-практичних проблем, спільне проведення наукових, науково-практичних та науково-методичних конференцій̆, семінарів, круглих столів та інших наукових заходів, здійснення наукового стажування і науково-педагогічних візитів, розробка та впровадження ведення програм академічної мобільності для здобувачів освіти та багато ін.

Тож сподіваємося на плідну й взаємовигідну співпрацю задля розвитку освіти і науки в Україні.

bogoslov 3