Ми єдині і сильні! Ми переможемо!

Історія університету

Абітурієнтам

Головна / Новини / Події / Заступник Міністра освіти, молоді та спорту Чехії Ярослав Міллер став Почесним доктором Українського державного університету імені Михайла Драгоманова

Заступник Міністра освіти, молоді та спорту Чехії Ярослав Міллер став Почесним доктором Українського державного університету імені Михайла Драгоманова

   Цього тижня делегація УДУ імені Михайла Драгоманова на чолі з ректором Віктором Андрущенком, Володимиром Лавриненком та Володимиром Євтухом перебуває у Чехії.

  Сьогодні, 14 червня 2023 року, на урочистій церемонії Віктор Петрович вручив диплом та мантію Почесного доктора Українського державного університету імені Михайла Драгоманова заступнику Міністра освіти, молоді та спорту Чехії Ярославу Міллеру.

  Професор Міллер як очільник Університету Палацького в Оломоуці активно допомагав і підтримував українських студентів з 2017 року, зокрема через стипендіальні програми.

  У церемонії також взяли участь Тимчасовий повірений у справах України в Чехії Віталій Усатий та ректор Університету Палацького Мартін Прохазка.

 Крім того, Віктор Андрущенко підписав Меморандум про співпрацю обох університетів, що сприятиме розвитку спільних освітніх та дослідницьких проєктів. Щиро радіємо посиленню співробітництва та взаємопідтримки двох європейських закладів вищої освіти!

Miller

Пресслужба університету