Головна / Новини / Події / Вітаємо жіночу збірну з футзалу з черговою перемогою!

Вітаємо жіночу збірну з футзалу з черговою перемогою!

Команда УДУ імені Михайла Драгоманова (тренер – Руслан Мішаровський) перемогла у VIII Чемпіонаті м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ЗВО та здобула черговий трофей.

У фіналі наша збірна перемогла команду Національного університету біоресурсів і природокористування з рахунком 6 : 2.

chempionat 1

chempionat 2

chempionat 3

chempionat 4

chempionat 5

Підтримати й повболівати на трибунах за своїх прийшли ректор університету Віктор Андрущенко, проректори Григорій Торбін, Володимир Лавриненко та Ігор Вєтров, декани Олексій Тимошенко та Тарас Олефіренко, керівниця Центру молодіжної політики Таміла Новіцька та очільник студентської профспілки Станіслав Цибін, професор Богдан Андрусишин, викладачі та студенти різних факультетів.