Головна / Новини / Оголошення / Запрошуємо на доброчинний музично-освітній захід «Мистецтво духовності: музика та простір сакрального Києва»

11 травня о 17.00 у книгарні «Сяйво» (м.Київ, вул. Велика Васильківська, 6) відбудеться доброчинний музично-освітній захід «Мистецтво духовності: музика та простір сакрального Києва». Запрошуємо відвідати творчий вечір та насолодитись дивовижним концертом факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, зануритись в тему сакрального простору Києва під час розповіді релігієзнавця, викладача Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова Геннадія Целковського.

syajvo 1

Музична програма заходу

Під час заходу звучатимуть відомі і маловідомі твори Миколи Дилецького, Максима Березовського, Дмитра Бортнянського, Якова Степового, Миколи Леонтовича, Миколи Колеса, Анатолія Кос-Анатольського, Мирослава Скорика, Богдани Фроляк у виконанні камерного оркестру факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського.  Також у заході візьме участь соліст Зразково-показового оркестру Збройних Сил України Даніїл Клягін (тенор), Софія Владімірова (сопрано), Єва Четвертак (бандура), Іван Беценко (рояль).

syajvo 2

Про що буде виступ лектора?

За теорією відносності час і простір є чотирма вимірами всесвіту, які здатна осягати людина. 15 століть київської історії це не тільки минуле, але й теперішнє, що втілене в міському просторі. Сторонньому спостерігачеві здається випадковим розташування релігійних споруд, сакральних місць, містичних зон, але насправді релігійна мапа Києва має символічну, історичну та соціальну логіку.

«Сакральний простір Києва» українського релігієзнавця, викладача кафедри богослов’я та релігієзнавства Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, кандидата філософських наук Геннадія Целковського є не просто віртуальним туром сакральними місцями Києва, а й знайомством з географією стародавнього міста як з книгою-оповіддю про релігійну історію нашої країни.

syajvo 3