Головна / Новини / Події / Видатний український поет Андрій Демиденко став лауреатом Міжнародної літературно-мистецької премії ЛЕОНАРДО да ВІНЧІ

Колектив Українського державного університету імені Михайла Драгоманова щиро вітає видатного українського поета, заслуженого професора університету Андрія Демиденка зі здобуттям відомої Міжнародної літературно-мистецької премії ЛЕОНАРДО да ВІНЧІ за 2023 рік (Італія).

Андрій Петрович висловлює щиру і глибоку вдячність всім, хто привітав його в Україні та з далекого зарубіжжя з Міжнародною літературно-мистецькою премією ЛЕОНАРДО да ВІНЧІ за 2023 рік (Рим) згідно рішення Академічного Центру науки та освіти імені Йоганна Вольфганга фон Гете (Німеччина – Італія), поважний директор якого відомий професор, доктор філології Карл Готтфрід зазначив: "Це – дуже почесна міжнародна нагорода за великий внесок у літературу та культуру!"

demydenko