Головна / Новини / Оголошення / Вшановуємо пам’ять жертв Другої світової війни 1939–1945 років

Вшановуємо пам’ять жертв Другої світової війни 1939–1945 років

Сьогодні, як і щороку 8 травня, згадуємо тих, хто боровся з нацизмом, та вшановуємо пам’ять жертв Другої світової війни 1939–1945 років. Пам'ятаємо численні злочини проти людяності та величезні втрати, яких зазнала зокрема й Україна.

Війна, яку розпочала російська федерація на території України в 2014 році, супроводжується ще більш жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва рф. Кожен злочин буде зафіксовано на віки в історії та пам’яті майбутніх поколінь, а кожного вбивцю, що посягнув на суверенну державу та свободу вільного народу, обов’язково наздожене помста.

Пам’ятаємо тих, хто боровся за нашу свободу з фашистськими загарбниками у Другій світовій війні, шануємо тих, хто за нашу країну бореться сьогодні з рашистськими вбивцями. Не забудемо!

8 travnya 1