Головна / Новини / Події / Відповідь на виклики часу

Відповідь на виклики часу

Нешодавно Уряд держави прийняв рішення про реорганізацію НПУ імені М.П. Драгоманова, створення на його основі нового закладу вищої освіти – Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

З питаннями про мету такого рішення, причини, що спонукали до нього, та про завдання, що стоять перед новим вишем, кореспондент «Голосу України» звернувся до в.о. ректора новоствореного університету професора Віктора Андрущенка.

Чим була обумовлена реорганізація закладу і з якою метою вона здійснюється, які конкретні модернізаційні кроки заплановано реалізувати університетом в найближчий час, які напрацювання має і як планує посилити міжнародний і науковий контекст своєї діяльності, які напрямки стануть пріоритетними в розвитку закладу – про це та багато іншого у 265 номері газети «Голос України»  >>> http://www.golos.com.ua/article/367257