З Днем Конституції України!

Головна / Новини / Події / Конкурс для студентів на отримання стипендії на проходження педагогічної практики в Педагогічному університеті Верхньої Австрії

Конкурс для студентів педагогічних спеціальностей на отримання стипендії на проходження педагогічної практики в Педагогічному університеті Верхньої Австрії (м. Лінц) в межах програми ERASMUS+ в першому семестрі 2024-2025 н.р.

У межах білатеральних угод та проєкту Erasmus+ KA1 Український державний університет імені Михайла Драгоманова має укладений договір про організацію міжнародної академічної мобільності за обміном з Педагогічним університетом Верхньої Австрії.

Студент може поїхати на академічну мобільність терміном на 1 семестр.

Вимоги до кандидатів:

- бакалавр після другого курсу або магістр;

- володіння німецькою мовою не нижче рівня В2.

Для участі у конкурсі аплікантам необхідно до 15 червня 2024 року надіслати до відділу міжнародного співробітництва та євроінтеграції на електронну адресу foreign@u>du.edu.ua з поміткою Erasmus+ Австрія:

- CV у форматі Europass;

- мотиваційний лист німецькою мовою;

- витяг із залікової книжки (завірений в деканаті).

Відібрані кандидати будуть запрошені на співбесіду.

Відділ міжнародного співробітництва та євроінтеграції