З Днем Конституції України!

Головна / Новини / Події / УДУ імені Михайла Драгоманова підписав Меморандум про співпрацю з Управлінням Державної служби якості освіти у Київській області

В університеті відбулось підписання ще одного важливого документа – Меморандуму про співпрацю з Управлінням Державної служби якості освіти у Київській області, ініційоване педагогічним факультетом (декан – Тарас Олефіренко).

Лілія Кревська, начальник Управління Державної служби якості освіти у Київській області, та Віктор Андрущенко, ректор Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, урочисто його підписали на Вченій раді 31 травня 2023 року.

memorandum osvita 1

memorandum osvita 2

Задля підвищення рівня якості освіти та освітньої діяльності планується проходженню виробничих практик магістрантами спеціальностей 073 «Менеджмент», 124 «Системний аналіз», 052 «Політологія» в Управлінні Служби як бази і платформи для стажування; спільне проведення заходів (тренінгів, семінарів, семінарів-практикумів, нарад, майстер-класів, онлайн-вебінарів тощо); залучення науково-педагогічних працівників університету як експертів до проведення інституційних аудитів закладів загальної середньої освіти, сертифікації педагогічних працівників як експертів з вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації. Крім цього, управління Служби як стейкхолдер зможе вносити пропозиції щодо удосконалення освітніх програм.

Щиро дякуємо Управлінню та сподіваємося, що майбутня співпраця буде плідною, успішною й результативною.